produkty

 • 5 Lekcí

  5dílná Gourmet encyklopedie vaření

  Kolekce 5 luxusních e-kuchařek Zepter Gourmet obsahuje 99 geniálních receptů od světově proslulé kuchařské školy La Scuola de La Cucina Italiana díky kterým se z vás stane pravý kuchařský mistr. Kuchařky představují naši filozofii vztahující se ke zdraví a zdravému způsobu přípravy chutných pokrmů.

 • 100 Lekcí

  Jak omládnout o 10 let za 100 dní

  Během 100 dnů vás provedeme 100 nejefektivnějšími klinicky ověřenými technikami pro snížení biologického věku (liší se od kalendářního věku v závislosti na stavu organismu). Zaměříme se na všechny klíčové oblasti jako je obličej, tělo, mysl, srdce, klouby i sexuální život.
 • 1 Lekce

  Jak správně nakupovat potraviny

  Vyznat se dnes ve všech možných nutričních informacích a doporučeních je téměř nadlidský úkol. Proto jedna z našich nejznámějších dietoložek Helena Takáč Šnajdrová, kterou můžete znát z projektů "Stop obezitě", nebo "Vím co jím", pro vás připravila skvělého rádce, který vám ve srozumitelné podobě předá rady jak správně nakoupit tak, abyste se stravovali zdravě a chutně a přitom dokázali ušetřit váš rodinný rozpočet a hlavně dokázali snadno zhodit přebytečné kilogramy.
 • 1 Lekce

  Jak správně uchovávat potraviny

  Je to šokující, ale průměrná česká domácnost podle aktuálních statistik vyhodí měsíčně do koše prošlé potraviny a zbytky v hodnotě 1630 Kč měsíčně, což je téměř 20 000 Kč za rok. Náš speciální průvodce vás naučí všechny tipy a triky jak správně uchovávat potraviny a srazit tuto částku na naprosté minimum.
 • 1 Lekce

  Jak vařit zdravě a zároveň levně

  Je to vůbec jeden z nejčastějších problémů se kterým se potýká každý, kdo má doma na starosti kuchyni: "jak vařit zdravě a zároveň levně". Naši experti vám tento rébus pomůžou vyřešit jednou provždy. Do jediné kuchařky shromáždili ty nejchutnější recepty, které jsou zdravé, snadné a rychlé na přípravu a přitom téměř nezatíží vaši peněženku.
 • 11 Lekcí

  Královské vaření s Jiřím Králem

  Jiří Král vás naučí jeho oblíbené pokrmy, které jsou jednoduché, ale přitom chuťově excelentní. Jiří je  šéfkuchařem restaurace Aureole. Vařil pro prezidenty, krále i královny jako šéfkuchař na Pražském hradě. Je kuchařem roku v ČR. Je 5násobným nositelem ceny Michelin Bib Gourmad. Byl i šéfkuchařem v Obecním domě.
 • 28 Lekcí

  Silná imunita za 28 dní s MUDr. Frejem

  Nikdy v našich životech nebyla důležitější doba na to mít silný imunitní systém. Vybudujte si s námi SUPERIMUNITU.

 • 11 Lekcí

  Škola italské kuchyně s Emanuelem Ridi

  Ovládněte tajemství jednoho z našich nejznámějších šefkuchařů, který vás naučí nejoblíbenější jídla z jeho rodné Itálie. Objevíte vytříbené chutě a rozmanitost jednotlivých italských regionů.
 • 100 Lekcí

  TOP 100 videoreceptů z celého světa

  Na celém světě existuje tolik rozmanitých chutí, které nám ještě zbývají objevit. Ovšem v té nepřeberné záplavě receptů není snadné najít ty nejlepší. Proto naši kulinářští experti vybrali TOP 100 receptů ze všech světových koutů, které jsou snadné na přípravu a přitom vás i vaše nejbližší ohromí svým vzhledem a chutí.